Zdrowe, naturalne lody w pysznych owocowych smakach dostępne w Dyskontach Paliwowych. W tak upalnym okresie jak tegoroczne wakacje doskonale sprawdzi się stare powiedzenie „Lody, lody dla ochłody”!

NOWE KUBKI, PYSZNA KAWA

Od niedawna kawa z ekspresu w Dyskontach Paliwowych podawana jest w kubkach z firmowym logo i ciekawym designem. Zachęcamy wszystkich kawoszy do sprawdzenia, jak smakuje kawa w nowych kubkach.
24 lipca obchodzić będziemy 2. urodziny Dyskontu Paliwowego w Lipianach. W tym szczególnym dla stacji i naszej firmy dniu na klientów czekać będą liczne degustacje, konkursy i nagrody. Zapraszamy do Lipian!
Klienci Dyskontu Paliwowego w Zgorzelcu mają możliwość „zatankować” swoje samochody osobowe płynem do spryskiwaczy prosto z dystrybutora w dyskontowej cenie 1 zł/litr. W DP z dystrybutora lejemy nie tylko paliwo!

100% NORMY PODCZAS TRIATHLONU

5. Triathlon w Zgorzelcu, ale pierwszy pod nazwą Dyskont Paliwowy możemy śmiało uznać za udany!
PPO Siechnice oraz Polskie Pomidory zakończyły produkcję pomidorów malinowych w tym sezonie. Obecnie trwają przygotowania do rozpoczęcia kolejnego cyklu produkcji, aby ulubiona odmiana pomidorów mogła jak najszybciej trafić na Państwa stołu, o czym będziemy informować na bieżąco.
TOP
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com